HAKKIMIZDA

Ekonomik ve Kaliteli Kestane ve Şekerleme Ürünleri Mağazası


dots
Ferah Kestane Bursa'da kaliteli ve lezzetli kestane, kestane ürünleri ve şekerleme ürünlerini mağazasında siz değerli müşterilerine sunuyor.
dots
1997 yılında kurulan FERAH KESTANE başlangıçta kendi meyve bahçelerinde üretilen ürünlerin değerlendirilmesi amacıyla kurulmuş olup; ilerleyen yıllarda ürün kapasite ve çeşitliliğini arttırarak Kestane ve Şekerleme sektörüne yönelik üretmiş olduğu ürünlerini FERAH markası ile mağazalarında siz değerli müşterilerine sunmaktadır..
dots
Uzmanlık alanımız olan meyve ve sebze işlemeyi konserve, şekerleme, püre, kurutulmuş, marmelat, muhtelif soslar, zeytin ürünleri, turşu şeklinde işleyip Türkiye genelinde bulunan bayileri aracılığı ile satmakta ve dış pazarlara ihraç etmektedir.
dots
EDT (ev dışı tüketim) kanallarında kullanılan ürünlerimiz pasta, unlu mamuller, dondurma üretiminde profesyonel mutfaklarımızda mükemmel performans sağlayarak hem pasta hem de unlu mamul ustalarının haklı beğenisini kazanmıştır.
dots
Yaptığımız işin insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğunun bilinci ile bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için 2011 yılından itibaren İSO 22000:2005 ve İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemleri ile belgelendirerek kalitesini arttırmıştır.

Kaliteli ve Lezzetli, Kestane ve Şekerleme